ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп в шоці від побаченого в Широкиному (ФОТОФАКТ)

Народний депутат Ірина Геращенко з іншими народними депутатами сьогодні побували в Широкиному
Depo.
29 травня 2015 00:11
ФОТО: depo.ua

Ірина Геращенко, уповноважений Президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і член Мінської групи з гуманітарних питань, у селище вирушила разом з іншими народними депутатами Марією Іонової та Іриною Луценко, передає Донбас.depo.ua з посиланням на 0629.

Побаченим в селищі Геращенко поділилася після урочистого мітингу, присвяченого загиблим морським прикордонникам.

Поїхала в Широкино Ірина Геращенко напередодні 2 червня, коли в Мінську відбудеться засідання 4 робочих груп з питань безпеки.
"Я дуже хотіла подивитися, що відбувається в Широкино, як працює Місія ОБСЄ, чи є у них допуск на територію, моніторять вони ситуацію, чи підтримується режим припинення вогню", - заявила Геращенко.

Нардеп в шоці від побаченого в Широкиному (ФОТОФАКТ) - фото 1

Побачене в селищі вразило візитерів.
"Ми приїхали з Широкино шоковані. Селище, який знаходиться в курортній зоні, і більше року тому було перлиною Донецької області, де знаходилися дитячі санаторії, пансіонати, - повністю зруйнований. Ні єдиного цілого будинку. Режим припинення вогню не дотримується кожен день", - відкинула вона.

Нардеп підкреслила, що селище було зруйноване після других Мінських домовленостей 15 лютого.

Нардеп в шоці від побаченого в Широкиному (ФОТОФАКТ) - фото 2

Що стосується компенсації жителям Широкино, які покинули селище, Геращенко зазначила:
"Питання компенсації за зруйноване житло вимагає оперативного та комплексного вирішення і ВР, і Урядом. У нас є такі населені пункти, жителі яких втратили житло, але не можуть отримати компенсацію, і не мають статус переселенця. Такі є в Лисичанську, тепер Широкино ", - додає нардеп.

Геращенко зазначила, що сьогодні військові привозять допомагають місцевим жителям з їжею. "Є така ситуація, що з тій території, яка знаходиться під контролем бойовиків, люди не можуть виїхати. Це питання ми також будемо ставити ", - підсумувала нардеп.

Читайте також:

Стратегія Новоросії: Навіщо терористи "гризуть" Широкине, де відпочивав Пушкін (КАРТА)