Нардеп Недава попіарився на "Першому дзвонику" у школах Слов'янська

Нардеп від БП Олег Недава влаштував піар-акцію у школах Слов'янська під час свята "Першого дзвоника"

Близько 2000 першокласникам, які проживають в Слов'янську, Святогірську, Черкаській і Миколаївській ОТГ, в Слов'янському та Олександрівському районах, від імені Недави роздали шоколад та "предмети для навчання", передає Depo.Донбас з посиланням на "Діловий Слов'янськ".

Особисто Недава прийшов на посвячення в студенти Донбаського державного педагогічного університету і виступив там з промовою.

Нагадаємо, в квітні у Слов'янську Недава попіарився під час запуску тролейбусу, який був закуплений для міста за кошти державного бюджету.

Вся процедура презентації, яка проходила в Слов'янському тролейбусному управлінні, супроводжувалася згадками, що в цій справі дуже посприяв Недава, який також прибув на презентацію тролейбуса зі своєю делегацією.

Запуск тролейбуса нагадував свято - музика, кульки, квіти, хор і навіть баян. Сам же тролейбус був повністю обклеєний українською символікою, а в центрі красувався напис "Слов'янськ - наш край", яка дуже нагадала присутнім назва політичної партії "Наш край". Безумовно, головним героєм свята став нардеп Недава, який приймав подяки від керівництва струменя, керівництва міста та жителів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас