ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

НАБУ вилучило документи і телефон в гендиректора "Мирноградвугілля"

НАБУ здійснює вилучення документів на шахті "Центральна" ДП "Мирноградвугілля"

Depo.
14 лютого 2018 19:52
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає Depo.Донбас.

"Я вже звертався до заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна з питання необхідності забезпечення стабільної роботи шахти та її збереження. Бо складається вкрай небезпечна ситуація на шахті "Капітальна", виробки якої на нижчих горизонтах, тобто глибше", - написав він.

За його словами, генеральному директору підприємства, схоже, зараз не до цього. НАБУ ще вчора відібрало у нього персональний телефон.

"Коли я звернув увагу на це заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, він був здивований. Отже йому не доповідають, що вже йде затоплення шахти. Це приклад безвідповідальності, яка панує зараз у вугільній промисловості", - пише Волинець.

Пізніше він додав, що заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун повідомив, що вже вживаються всі можливі заходи, щоб відновити відкачування води на шахті "Центральна".

Від себе попереджаю, не треба забувати уроки з 90-х років, коли на "Стахановвугілля" по недбалості затопили всі шахти.

Він нагадав, як в середині 90-х років, в результаті бездіяльності було затоплено шахту в об'єданні "Стаханіввугілля". У результаті того, що шахтні води з'єднуються, була затоплена решта шахт. Міста Стаханов, Брянка і решта навколишніх населених пунктів перетворилися на зону економічного, соціального й екологічного лиха.

Нагадаємо, 13 лютого слідчі НАБУ приходили з обшуками у ДП "Мирноградвугілля".

14 лютого у Донецькій області шахтарі влаштували страйк через заборгованість по зарплаті в 3 млн гривень.

Нагадаємо, на шахті "Котляревська" ДП "Селидіввугілля" місяцями не платять зарплату. На ДП "Лисичанськвугілля" не виплачена зарплата в повному обсязі за 2015-2017 роки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook