ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Житомирщині 20 родин загиблих на Донбасі воїнів звільнили від оплати за комуналку

У місті Коростені на Житомирщині родини загиблих на Донбасі воїнів не платитимуть за житлово-комунальні послуги з 1 липня. 50% витрат покриватиме держбюджет, а ще 50% - міський

Depo.
20 червня 2018 21:52
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба міськради Коростені, передає Depo.Донбас.

Положення про надання пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та операції об'єднаних сил за рахунок коштів міського бюджету затвердив виконавчий комітет Коростенської міської ради.

"Зауважимо, що в державному бюджеті передбачена пільга в 50% вартості для учасників АТО та їх сімей на оплату житлово-комунальних послуг. Тобто, інші 50 % компенсуватимуться із місцевого бюджету, що покриє 100% оплати для членів сімей загиблих учасників АТО", - йдеться у повідомленні.

У Коростені таким правом із 1 липня будуть користуватись 20 сімей. Пільга поширюється на теплопостачання, комунальну плату, водопостачання та вивіз сміття.

Положення також спростило процедуру отримання цієї пільги, адже всі необхідні документи користувачів будуть автоматично направлені в електронному вигляді до підприємств-надавачів комунальних послуг.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook