На засіданні ОБСЄ Росії не дозволили дати слово представникам "Л-ДНР" по Skype

Під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні делегатам РФ не дозволили включити в режимі відеоконференції представників так званих "ЛНР" та "ДНР"

Як передає Depo.Донбас, радник міністра закордонних справ України Тарас Качка в ефірі "Громадського" підтвердив, що Постійна рада ОБСЄ не дала слово представникам "ЛНР" та "ДНР" за пропозицією Росії.

Дане питання заблокували делегації України, США, Канади, ЄС. Представники Італії, яка наразі головує в ОБСЄ, заявили, що вважають "неприйнятним" надавати слово представникам так званих "республік".

"На сьогоднішній день очевидним є те, що позиція Росії не сприймається ніким і просто слова про те, що є якийсь там суб'єкт в окупованих районах Донецької та Луганської областей, не проходять в жодному форматі, навіть у форматі запросити заслухати якогось там представника", - наголосив він.

Качка нагадав, що на останньому засіданні Ради безпеки ООН відбулася аналогічна ситуація, коли РФ намагалися дати слово представнику так званої "ЛНР", Він зазначив, що ці ситуації демонструють міжнародний консенсус щодо того, що РФ "повністю несе відповідальність за все, що відбувається в окупованих районах" Донбасу.

Це засідання Постійної ради ОБСЄ було присвячене так званим "виборам" на окупованому Донбасі.

Нагадаємо, на "виборах" ватажків окупованої території Донеччини та Луганщини перемогли чинні "керівники" Денис Пушилін та Леонід Пасічник

Зазначимо, що кінцеві результати підтвердили попередні результати та прогнози СБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас