ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На всіх пунктах пропуску на Донбасі черги через "вагітних пільговиків" (ФОТО)

На пунктах пропуску по лінії розмежування на Донбасі вже традиційні черги майже на всіх напрямках. Очевидці стверджують, що значною мірою це через "пільговиків"
Depo.
24 травня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на групу Донбасс SOS.

На КПВВ "Зайцеве", в напрямку Горлівки, до знака "Майорськ" у кілька рядів, велика кількість "пільгового" транспорту, поза основною чергою. У напрямку Бахмута близько 1,5 кілометри.

"В обох напрямках близько 150 авто залишалися ночувати. На Микитівському посту вже традиційна черга практично до ринку, пропускають дуже слабо", - зазначають у групі.

На всіх пунктах пропуску на Донбасі черги через "вагітних пільговиків" (ФОТО) - фото 1

На КПВВ "Мар'їнка", в напрямку Курахового, черга закінчується за постом "ДНР".

"У кілька рядів, величезна кількість пільгового транспорту, рух слабкий. У напрямку Донецька -близько 1,5 кілометри. Пішохідна черга велика", - йдеться у повідомленні.

На КПВВ "Новотроїцьке", у напрямку окупованого Донецька, черга близько 100 авто, рух слабкий. У напрямку Маріполя - також близько 200 авто, пропускають слабо.

На всіх пунктах пропуску на Донбасі черги через "вагітних пільговиків" (ФОТО) - фото 2

"По Оленівському посту в напрямку Маріуполя черга до ринка - близько 1,5 км, в напрямку Донецька проїзд вільний", - повідомляють у дописі.

На всіх пунктах пропуску на Донбасі черги через "вагітних пільговиків" (ФОТО) - фото 3

На КПВВ "Гнутове", у напрямку Маріуполя, черга близько 100 авто, пропускають повільно. У напрямку Новоазовська - черга не значна. За жовтневим постом також черга в напрямку Маріуполя - понад 100 авто, рух слабкий.

"Приїхали на "ДНР" пост о 6:10 Куликове, о 9:10 заїхали на перевірку документів: "бусіки", пільговики, черга окрема, створюється враження, що у нас в "ДНР" живуть одні інваліди, вагітні, і пільговики", - дописують подорожуючі.

Зазначається, що КПВВ "Золоте" закрите, а КПВВ "Станиця Луганська" працює.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас