На вкраденому обладнанні мобільні оператори "Л-ДНР" заробляють по 35 млн грн

Оператори, які незаконно надають мобільний зв'язок і працюють на вкраденому в України обладнанні, приносить окупаційним адміністраціям "Л-ДНР" до 35 млн грн щомісячного прибутку

Такі дані навів міністр міністерства з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш, передає Depo.Донбас.

"Місцевий мобільний оператор, что працює на захоплень Українському обладнанні приносити окупаційнім адміністраціям почти 35 млн грн. на місяць, 420 млн грн. на рік. Це серйозний додатковий дохід для тих хто працює в окупаційніх адміністраціях", - розповів міністр в ефірі одного з телеканалів.

Як повідомлялося раніше, під керівництвом називає себе "міністром зв'язку" Віктора Яценко було розграбовано обладнання українських мобільних операторів "Київстар" і lifecell. На їх технічній базі була організована робота сепаратистської мобільної мережі "Фенікс".

Після того, як 11 січня на всій окупованій території Донбасу відключилася мобільний зв'язок Vodafone (МТС), "Фенікс" став практично монополістом, збільшивши свою абонентську базу до мільйона користувачів.

При цьому його функціонал обмежений окупованою територією Донецької області і в умовах напливу користувачів працює "через раз". На окупованій Луганщині подібним чином була запущена робота нелегального оператора "Лугаком".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР