UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На українських КПВВ більше 940 людей отримали медичну і психологічну допомогу

В пунктах надання допомоги населенню розташованих на території КПВВ було надано медичну та психологічну допомогу 943 особам

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресцентр штабу ООС.

Повідомляється, що впродовж тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об'єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, виконання інженерних робіт, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

"Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об'єднаних сил протягом тижня 76 разів залучалися до проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежено 44 га території, вилучено та знешкоджено 605 вибухонебезпечних предметів. Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 4579 разів, обстежено 58705,82 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 24563 ВНП", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що особовим складом ДСНС продовжуються аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка, Гранітне, Бердянське та Чермалик, за тиждень відновлено 6 будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 467 житлових будинків.

"Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду було надано медичну та психологічну допомогу 943 особам", - повідомляють у відомстві.

Впродовж тижня в районі проведення операції об’єднаних сил надзвичайних ситуацій не виникало і на території Донецької та Луганської областей пожежна і техногенна обстановка була контрольованою.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook