ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Славкурорті мобілізований відкрив стрілянину по колегах по службі - троє загиблих

На Славкурорті мобілізований військовослужбовець відкрив вогонь по своїх товаришах по службі
Depo.
11 червня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua
На Славкурорті мобілізований відкрив стрілянину по колегах по службі - троє загиблих
На Славкурорті мобілізований відкрив стрілянину по колегах по службі - троє загиблих

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив журналіст Юрій Бутусов, передає depo.ua.

"Ключові проблеми дисципліни - проблеми комплектування. Кілька днів тому сталася трагедія на Славкурорті, про яку не можна не сказати. Мобілізований військовослужбовець аеромобільної бригади відкрив вогонь по своїх товаришах по службі. Троє людей загинули, двоє отримали поранення. Злочинця знищили на місці. Чому стріляв? Кажуть, посварився з кимось по телефону, а точні причини вже й не ставити", - розповів Бутусов. 

Він відзначив, що ця проблема потребує негайного вирішення. Зокрема, на думку Бутусова, необхідно розділити діючу армію АТО і людей, які готуються до участі в АТО.

"Висновки по трагедії очевидні, і я писав про це десятки разів: давно пора від кількості перейти до якості комплектування армії. ЗСУ необхідно розділити на бойові частини першої лінії, обмежено боєздатні частини охорони тилу - другої лінії, і навчальні, резервні частини третьої лінії, де служать ті, кому давати зброю треба тільки під контролем. Чи не давати нічого небезпечнішого від тупої лопати. Треба розділити поняття - діюча армія в АТО, і армія поза зоною АТО.

Щоб були пріоритети в постачанні і комплектуванні для тих, хто воює на передовій. Щоб зарплати були найвищі у тих хто в частинах 1 лінії і в зоні АТО. Щоб спрямувати наші обмежені ресурси мотивованих людей, озброєння та постачання туди, де вони необхідні перш за все. Щоб покінчити з безглуздою "зрівнялівкою", коли армію необгрунтовано роздувають, а потім скаржаться на хронічну відсутність коштів, які треба розподіляти всім порівну", - зазначив журналіст.