На "Селидіввугілля" страйкує служба якості, підприємство заблоковане

Працівники служби якості заблокували роботу ДП "Селидіввугілля": з ранку 17 грудня, не беруть проби і не проводять лабораторний аналіз вугілля

Про це у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець, передає Depo.Донбас.

"Без цього етапу неможливо відвантажити вугілля споживачам, навіть на власні котельні. Справа в тому, що працівники непромислової групи і інженерно-технічні працівники не отримували заробітну плату з липня цього року. Тільки в жовтні 2018 року відбувся протест працівників вуглехімічній лабораторії № 3 шахти "Курахівська", де тільки частина працівників домоглася часткового погашення заборгованості по заробітній платі. І навіть зараз на цих трудівників чинять тиск адміністрація об'єднання і керівник служби якості, незважаючи на те, що працівники мають солідарну підтримку всього трудового колективу ДП "Селідоввугілля", - пише Волинець.

За його словами, справа доходить до прямого залякування і шантажу. "Лякають тим, що їх роботу можуть виконати робочі з ДП "Мірноградугля" або тим, що працівники будуть змушені відшкодовувати збиток за простій вагонів ... Бред ... А як люди можуть виконувати свою роботу без зарплати? Або як можна працювати коли ти і твої діти голодні? Незалежна профспілка гірників України буде захищати кожного працівника, чиї права були порушені", - пообіцяв глава НПГУ.

Нагадаємо, 2 листопада на шахті "Курахівська" ДП "Селидіввугілля" працівники непромислової групи попередили про голодний бунт через борги із зарплати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook