На Росії вважають "неприйнятною" повноцінну миротворчу операцію на Донбасі

Постпред Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що повноцінна миротворча операція на окупованому Донбасі є неприйнятною

Depo.
17 жовтня 2017 22:50
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на УНІАН, про це Лукашевич заявив у ефірі каналу "Росія-24".

"Це не миротворці (ООН). Це місія щодо забезпечення безпеки, захисту спостерігачів ОБСЄ. Українська сторона разом з цілою низкою держав-учасниць західного табору ведуть мову про повноцінну миротворчу операцію, що, звичайно, абсолютно неприйнятно з точки зору мінських угод і з точки зору функціонування самої спецмоніторингової місії ОБСЄ і мандата, якої було виписано державами-учасницями", - сказав Лукашевич.

При цьому він наголосив, що про розміщення миротворчої місії на кордоні України з РФ "взагалі не йдеться".

"Ми ведемо розмову про те, що головні події, головні загрози існують уздовж усієї лінії зіткнення. Чи згодні були з додатковими пропозиціями про те, що якщо буде потрібно підключення оонівських фахівців, то можна буде робити це по обидва боки лінії зіткнення. Але це все теоретизування і поки що практичної роботи в Нью-Йорку з усіх ключових ініціатив не ведеться. У Відні, природно, взято велику паузу, вся розв'язка має відбутися в РБ ООН, яка єдина має повноваження розглядати направлення тих чи інших місій - миротворчих і захисних", - додав він.

Як повідомлялось раніше, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що згоден на розміщення миротворців ООН тільки на лінії розмежування на Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас