На Росії увічнили горлівського бойовика "Біса" в іграшці зі смоли (ФОТО)

Російська компанія "ТАНК", що спеціалізується на випуску моделей військової та цивільної техніки, а також іграшкових фігурок, відкрила і поповнює серію моделей, присвячену війні на Донбасі

Як пише Gorlivka.ua, до послуг колекціонерів моделі бійців і командирів "народного ополчення Новоросії", в числі яких фігурка "командира народного ополчення Новоросії" Ігоря Безлер, більш відомого як Біс, передає Depo.Донбас.

На Росії увічнили горлівського бойовика "Біса" в іграшці зі смоли (ФОТО) - фото 1

У період з квітня по листопад 2014 Ігор Безлер був господарем Горлівки і навіть отримав звання генерал-майора самопроголошеної "ДНР", але ось уже більше року його немає на Донбасі. Самі бойовики кажуть. що через те, що він у серпні 2014 завів у засідку російську колону, тоді було знищено 86 найманців.

Фігурка зроблена в масштабі 1/35, тобто близько 5 см у висоту з епоксидної смоли. Цей матеріал вважається більш якісним на відміну від пластику і коштує дорожче.

До речі, про ціну. Вартість набору для зборки подібної моделі з послугами пошти становить 800 російських рублів (близько 300 гривень). Наразі це приблизно 20% середньої зарплати у Горлівці.

Нагадаємо, на Росії бойовики Стрєлков і Моторола стали дитячими іграшками і продаются у магазинах

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook