На Росії готують чергову партію досвідчених військовиків до перекидання на Донбас

На Росії готують досвідчених військовослужбовців, у тому числі з числа сирійських найманців, до перекидання на окупований Донбас

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"В середині листопада в населеному пункті Кам'янка Виборзького району Ленінградської області проходили попередні збори військовослужбовців Західного військового округу ЗС РФ, яких на початку 2019 року планується відправити в Ростов-на-Дону", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що надалі дані російські військовослужбовці будуть переправлені на окуповані території Луганської та Донецької областей.

"При цьому більшість військовослужбовців, що проходили вищевказані збори, вже мають досвід участі в бойових діях на Донбасі", - зазначає Тимчук.

Крім того, повідомляється, що до складу груп вищевказаних військовослужбовців планується включити і групу російських військових, які найближчим часом повинні повернутися з Сирії.

За даними Тимчука, списки даних військовослужбовців ЗС РФ формуються в наказовому порядку, без врахування думки самих військових.

"При формуванні груп, які готуються до перекидання на Донбас, військовослужбовців виключають зі списків військових частин, в яких вони проходять службу, і призначають на рівнозначні (за штатно-посадовою категорією) посади в формованих підрозділах", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас