На Росії будують одразу кілька військових баз, щоб вдарити нам у спину

Російська Федерація будує наразі військові бази у Брянській, Бєлгородській і Воронезькій областях

Про це повідомив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов в ефірі одного з українських телеканалів, передає Depo.Донбас.

Україна має адекватно реагувати на розміщення російських військових баз поблизу державного кордону.

"Реагувати треба адекватно на ті виклики, які йдуть з боку Російської Федерації. Якщо Російська Федерація розміщує військову базу, відповідно ми маємо адекватну відповідь надати у вигляді розміщення своєї військової бази. Тобто ніякого тут потурання агресору не може бути", - зауважив він.

Зі слів Снєгирьова, Росія будує одразу кілька військових баз у різних областях.

"Військова база зараз будується не тільки в Брянській області, але й відповідно в Бєлгородській і Воронезькій", - уточнив Снєгирьов.

Експерт також наголосив, що ми маємо чітко розуміти, що РФ готова вдарити в наш тил.

"Відновлюється раніше зруйнована інфраструктура Збройних сил Російської Федерації. Нас фактично обкладають військовими базами. При чому місця розташування військових баз - це фактично наш тил. Тобто росіяни зараз можуть вдарити нам у спину і це ми маємо чітко розуміти", - зазначив Снєгирьов.

Як повідомлялось раніше, керівництво Росії системно і послідовно зриває можливість мирного вирішення конфлікту на Донбасі та зберігає агресивні наміри щодо України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас