На пунктах пропуску значно збільшилась кількість проїжджаючих

Прикордонники повідомляють про збільшення пасажиропотоку на КПВВ. На ранок близько 1500 машин стояло у чергах

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, передає Depo.Донбас.

"Через контрольні пункти "Зайцеве" та "Новотроїцьке" прослідувало на 3,5 тисячі осіб більше, ніж за попередню добу. На усіх напрямах відзначалось також і збільшення кількості транспортних засобів" - йдеться у повідомленні.

Прикордонники повідомляють, що вживаються усі заходи з метою належного та оперативного оформлення громадян, зокрема на кілька годин продовжено термін роботи окремих КПВВ.

За інформацією відомства, вранці на КПВВ "Зайцеве" та "Георгіївка" на оформлення очікувало близько 400 та 120 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території. Відповідно 300 та 200 автівок очікують на оформлення в напрямку в'їзду. На КПВВ "Новотроїцьке" 150 транспортних засобів очікувало на в’їзд з неконтрольованої території та 120 автівок на виїзд, а на КПВВ "Гнутове" очікувало 80 автівок на в’їзд та 15 транспортних засобів на виїзд.

Нагадаємо, що за інформацією групи Донбасс SOS, на сьогодні заплановано розпочати фактичне перенесення пункту пропуску Курахівського напрямку. Оновлений пункт пропуску буде називатися КПВВ "Мар'їнка".

"У зв'язку з перенесенням можливі збої в роботі. Тому ми рекомендуємо утриматися від переміщень цим коридором до офіційного відкриття оновленого КПВВ (орієнтовно це відбудеться 15 грудня) і планувати свій маршрут через інші пункти пропуску" - повідомляють у групі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас