ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО)

На пунктах пропуску по лінії розмежування на Донбасі ситуація все більше загострюється через гігантські черги
Depo.
25 травня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на групу Донбасс SOS.

На КПВВ "Зайцеве", в напрямку Горлівки, до знака "Майорськ" у кілька рядів основна і дві "черги" "пільгового" транспорту. У напрямку Бахмута черга від стели.

"Пішохідні черги величезні в обох напрямках. В обох напрямках залишалося близько 150 авто ночувати. На Микитівському посту черга близько 3 км, ночувати перед постом залишалася кілометрова черга", - йдеться у повідомленні.

На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО) - фото 1

На КПВВ "Мар'їнка", в напрямку Курахового, черга близько 400 авто, у кілька рядів, величезна кількість пільгового транспорту, рух слабкий. У напрямку Донецька -близько 150 авто. Пішохідна черга велика. Перед постом ночувало близько 120 авто.

На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО) - фото 2

На КПВВ "Новотроїцьке", у напрямку Донецька, черга близько 100 авто, рух слабкий. У напрямку Маріполя - також близько 100 авто, пропускають слабо.По Оленівському посту в напрямку Маріуполя черга до церкви - близько півтора кілометри, пропускають слабо. У напрямку Донецька - не значна.

На КПВВ "Гнутове" повідомлень про черги немає. За Жовтневим постом також черга в напрямку Маріуполя через все селище, рух слабкий.

КПВВ "Золоте" не працює. А КПВВ "Станиця Луганська" - відкрите.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас