На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО)

На пунктах пропуску по лінії розмежування на Донбасі ситуація все більше загострюється через гігантські черги
Depo.
25 травня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на групу Донбасс SOS.

На КПВВ "Зайцеве", в напрямку Горлівки, до знака "Майорськ" у кілька рядів основна і дві "черги" "пільгового" транспорту. У напрямку Бахмута черга від стели.

"Пішохідні черги величезні в обох напрямках. В обох напрямках залишалося близько 150 авто ночувати. На Микитівському посту черга близько 3 км, ночувати перед постом залишалася кілометрова черга", - йдеться у повідомленні.

На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО) - фото 1

На КПВВ "Мар'їнка", в напрямку Курахового, черга близько 400 авто, у кілька рядів, величезна кількість пільгового транспорту, рух слабкий. У напрямку Донецька -близько 150 авто. Пішохідна черга велика. Перед постом ночувало близько 120 авто.

На пунктах пропуску на Донбасі на ніч лишаються кілометрові черги (ФОТО) - фото 2

На КПВВ "Новотроїцьке", у напрямку Донецька, черга близько 100 авто, рух слабкий. У напрямку Маріполя - також близько 100 авто, пропускають слабо.По Оленівському посту в напрямку Маріуполя черга до церкви - близько півтора кілометри, пропускають слабо. У напрямку Донецька - не значна.

На КПВВ "Гнутове" повідомлень про черги немає. За Жовтневим постом також черга в напрямку Маріуполя через все селище, рух слабкий.

КПВВ "Золоте" не працює. А КПВВ "Станиця Луганська" - відкрите.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас