ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донецький депутат-регіонал подав на Москаля до суду

На голову Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, а також Антитерористичний центр при СБУ подали в суд
Depo.
14 травня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua

В окружний адміністративний суд Києва 13 березня було подано позовну заяву про визнання протиправним розпорядження Геннадія Москаля про заборону перетинати автотранспорту пункт пропуску "Лисичанськ - Гірське - Золоте - Первомайськ", передає depo.ua з посиланням на "Новости Донбасса".

Як раніше повідомлялося, лінію розмежування дозволено припиняти лише пішоходам і автотранспорту міжнародних гуманітарних організацій.

Позивач - обраний у 2010 році депутат Донецької міськради від Партії регіонів Олег Курчин - у своїй заяві пише, що вважає таке рішення протиправним, оскільки воно порушує його конституційне право на свободу переміщення. Він вимагає заборонити дане рішення.

Також позивач заявляє, що розпорядження Геннадія Москаля за своєю правовою природою є регуляторним актом, проте відсутня процедура прийняття даного регуляторного акту, отже, порушено законодавство.

Крім цього Курчин просить відшкодувати йому моральну шкоду, оскільки дане розпорядження позбавило його зустрічі з родичами, що проживають на території Луганської області, що призвело до психічних страждань. Для відновлення здоров'я позивач придбав ліки, вартість яких він просить відшкодувати.

На Москаля подали до суду - фото 1

Нагадаємо, 12 травня 2015 року, голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про заборону перетину лінії розмежування, що проходить через Луганську область, для будь-яких транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі. Виняток - велосипедисти, пішоходи, а також транспорт міжнародних гуманітарних організацій.