На Луганщині завели шість справ за фактом підкупа виборців

Починаючи з початку передвиборчих перегонів поліція Луганщини зареєструвала 217 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Про це повідомляє поліція Луганської області, передає Depo.Донбас.

За кожним повідомленням співробітники поліції у складі слідчо-оперативної групи виїжджають на місце події для проведення перевірки та встановлення усіх обставин події, про яку йдеться у повідомленні. Опитують заявників та можливих свідків, обстежують агітаційні матеріали, встановлюють їх виробників та осіб, які відповідають за їх встановлення або розповсюдження, аналізують відеоматеріали, які оприлюднюються в соціальних мережах та інше. Тільки за вказаною кількістю повідомлень вже опитано більше 1000 громадян.

За результатами перевірок відкрито та розслідуються 8 кримінальних проваджень з яких 6 – за статтею 160 КК України (підкуп виборців), по 1- за статтями 358 (підробка документів) та 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права).

Складено 48 адміністративних матеріалів за статтями 212-13 КУпАП (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), 212-14 КУпАП (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях), 185-1 КУпАП (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій), 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) тощо.

На сьогодні по двох адміністративних матеріалах вже є судові рішення за якими на порушників накладено штрафи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook