На Луганщині свиней "косить" африканська чума

Випадки африканської чуми свиней зареєстровано в Луганській, Миколаївській, Кіровоградській та Одеській областях
Depo.
11 січня 2017 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Донбас повідомили у прес-службі Держслужби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Так, згідно з оперативною інформацією в Луганській області 6 жовтня 2016 року були змушено забиті дві голови свиней в підсобному господарстві військової частини № 1060 (с. Чмирівка, Старобільський район, Луганська область). Як відзначають у відомстві, за результатами лабораторних досліджень 7 січня 2017 року встановлено діагноз на АЧС (звіт про результати дослідження № 000063 п.м. 17 від 07.01.2017).

"З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС на місцях проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, облдержадміністраціях рішеннями яких затверджені плани по ліквідації АЧС, визначені межі епізоотичних вогнищ, зон захисту та нагляду. В осередках інфекційних захворювань проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялось раніше, на Кропивниччині в Новоукраїнському районі на території свиноферми зафіксували спалах африканської чуми.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас