UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Луганщини розповіли, що завершать навчальний рік своєчасно

Освітній процес в області у цьому навчальному році буде завершено своєчасно

Як передає Depo.Донбас, про це на пресбрифінгу розповів директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк.

Він повідомив, що освітній процес у цьому навчальному році буде завершено своєчасно – тобто до кінця травня. Начальний рік – не пізніше 1 липня.

"Усі учні будуть обов’язково переведені до наступного класу та отримають відповідні документи про освіту. Семестрове оцінювання проведуть з урахуванням оцінок, отриманих учнями до 12 березня. Річне оцінювання буде здійснено з урахуванням оцінювання за І і ІІ семестри.

Крім того, у вересні викладачі обов’язково проведуть вхідне тестування для визначення – що діти засвоїли, а над чим необхідно працювати повторно. У цьому навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації учнів 4-х та 9-х класів. Учні 11-х класів будуть складати ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року Міністерством освіти і науки України рекомендовано утриматись від проведення останніх дзвоників та випускних вечорів", — йдеться у повідомленні.

Як повідомив Стецюк, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути завершене не пізніше 15 червня.

Для зарахування дитини у перший клас прийом документів здійснюватиметься після припинення карантину. Також заклади освіти надають можливість батькам надсилати електронною поштою документи в сканованому вигляді ще під час дії карантинних заходів.

Цьогоріч ЗНО відбудеться в терміни, які оголосять після завершення карантину. Якщо учасники бажають змінити сесію ЗНО з додаткової на основну, вони повинні не пізніше 12 травня подати до Донецького регіонального центру відповідну заяву.

Із 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Але скористатися такою можливістю зможуть лише окремі категорії осіб.

Також учасникам надана можливість з 6 по 18 травня внести зміни до реєстраційних даних щодо місця проходження ЗНО, якщо місце їх проживання та місце розташування закладу освіти, в яких вони навчаються, знаходяться в різних областях або на відстані понад 150 км.

"Щодо діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у яких відповідно до робочих навчальних планів заплановано випуск учнів під час карантину, Стецюк зазначив: рекомендовано проводити державну кваліфікаційну атестацію у дистанційній формі, а отже, випуск та переведення здобувачів освіти проходитиме дистанційно. ЗНО проходитиме у зміщені терміни: орієнтовно з 25 червня по 17 липня або 17 серпня по 4 вересня – залежно від епідемічної ситуації. Таким чином, дипломи кваліфікованого робітника будуть замовлятися та видаватися в раніше заплановані терміни, а документи про повну загальну середню освіту – після отримання закладом освіти результатів ЗНО", — зазначають у Луганській ОВЦА.

Нагадаємо, влада Луганщини просила про пом'якшення карантину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"