На Луганщині на шахтах накопичилося 18 тис. тонн вугілля, яке не можуть продати

На Луганщині на шахтах ДП "Первомайськвугілля" накопичилося 18 тис. тонн вугілля, яке не можуть продати

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець з посиланням на голову первинної профспілкової організації НПГУ шахти "Гірська" Віктора Видиша, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що ситуація із погашенням заборгованості із заробітної плати на ДП "Первомайськквугілля", зокрема на копальні "Гірська", залишається напруженою. Працівники непромислової групи отримали лише половину заробітної плати за березень, а "промисловці" - 58% за квітень.
Обіцяні профільним міністром кошти на державне вугільне підприємство ще не надійшли.
"

"Важливо те, за якою статтею здійснюватимуться виплати, - цитує Волинець Видиша. – Якщо як заборгованість із зарплати, то гроші отримають усі. В іншому разі працівники непромислової групи знову залишаться обділеними, адже, згідно із сумнозвісним розпорядженням, вони можуть розраховувати на кошти, що надходять від реалізації вугілля. А яка тут може бути реалізація, коли Центренерго добуте вугілля не бере, і його вже чимало накопичилося на складах – лише на "Гірській" 12 тисяч тонн, а загалом в об’єднанні – 18 тисяч тонн".

Нагадаємо, на Луганській ТЕС закінчується вугілля, на складах підприємства накопичено 120 тис тонн палива, при середньодобовому споживанні 3000 тонн, його вистачить до 20 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас