На Луганщині мешканці району відірвані від світу через погане автобусне сполучення

На Луганщині мешканці Марківського району майже відірвані від світу через погане автобусне сполучення

До обласного центру Сіверськодонецька ходить один автобус на день, по району автобуси виходять на маршрут раз на тиждень та не у всі села, передає Depo.Донбас з посиланням на "Вісті Марківщини".

Аби дістатися до районного центру - Марківки, жителям декотрих сіл необхідно дочекатися четверга. Коли ж потреба в поїздці термінова, доводиться винаймати автомобіль.

На Марківщині наданням вказаних послуг протягом майже 15 років займається підприємець-монополіст Юрій Дись.  На сьогодні він забезпечує доставку громадян до Станиці Луганської, Сєвєродонецька та Сватового. Маршрути проходять через Біловодськ, Новопсков і Старобільськ.

За його словами, розбиті дороги спричиняють численні поломки автобусів. Транспортний засіб, каже підприємець, часто не заповнюється відповідно до кількості пасажирських місць – 30. Або ж селяни їдуть до Марківки маршруткою, а назад повертаються на попутних машинах. Відтак навіть вартість пального не відшкодовується.
Особливо економічно невигідним Дись назвав два напрямки – у села Просяне і Кабичівка. До сіл, підпорядкованих відповідним самоврядним органам, маршрутка взагалі не ходить.

Згідно з розкладом, що є у вільному доступі в приміщенні Марківської автостанції, рух міжміських автобусів починається щодня з п’ятої ранку. Першою вирушає маршрутка до Станиці Луганської, за нею – до Сєвєродонецька через Новопсков, потім до Сватового через Біловодськ, Старобільськ, далі – ще два рейси до обласного центру через Новопсков, Старобільськ та Біловодськ, Новоайдар. Завершує день автобус на Рубіжне о пів на 16-ту. Ввечері з Марківки на автобусі виїхати неможливо. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook