На Луганщині вирішили перенести міждержавний пункт пропуску на кордоні з Росією

Луганський прикордонний загін перенесе пункт пропуску "Мілове" україно-російського кордону на українську територію

Як повідомляє прес-служба загону, прикордрнники отримали повідомлення від російської сторони про проведення ними інженерних робіт з установки паркану з колючого дроту, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що паркан буде встановлено по вулиці Дружби Народів, яка розділяє в населений пункт Чертково (РФ) і селище Мілове (Україна).

"На сьогодні російською стороною зроблено більше 70 отворів в дорожньому покритті і встановлені металеві стовпчики. Всього проведено підготовчих робіт протяжністю близько 800 метрів. Даний напрямок прикритий додатковими силами прикордонників і створені резерви, які в готовності до дій за обстановкою", - йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначають, що міждержавний пункт пропуску "Мілове" знаходиться фактично на території РФ (враховуючи географічні особливості цього району), прийнято рішення про перенесення пункту пропуску на українську територію.

"До закінчення всіх необхідних заходів щодо переносу пункту пропуску, пропуск осіб та транспортних засобів припинятися не буде", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Луганщині селище Мілове, де активізувалися російські прикордонники, патрулюватимуть спецпризначенці Нацполіції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас