На Луганщині прокуратура піймала прикордонників на порушенні прав затриманих

В Луганській області територіальні підрозділи Державної прикордонної служби України порушують права людини під час затримання правопорушників 

Як повідомляє прокуратура Луганської області, це з'ясувалося під час перевірок, передає

Зокрема, встановлені випадки не додержання вимог чинного законодавства при забезпеченні прав затриманих осіб, поміщених до спеціальних приміщень, умов їхнього тримання тощо.

Стан матеріально-побутового забезпечення затриманих осіб, режимних вимог не повною мірою не відповідає встановленим нормам.

Також встановлені порушення законодавства щодо забезпечення постійного нагляду та контролю за поведінкою затриманих осіб (відсутні засоби відеоспостереження). Наявні недоліки щодо забезпечення освітленням, засобами протипожежної й охоронної сигналізації.

"Посадові особи органу охорони державного кордону допускають порушення прав людини при адміністративному доставленні, затриманні. Про адміністративне затримання особи не завжди повідомляються близькі родичі", - йдеться у результатах перевірок.

Також допускаються порушення прав таких осіб на захист, користування послугами перекладача та тримання після спливу 3-х годин.

Прикордонній службі внесено 10 вказівок, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадові особи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас