На Луганщині опечатали храм священика, що перейшов в ПЦУ та заборонили служити (ДОКУМЕНТ)

У Луганській області священику, який заявив про свій перехід в Православну церкву України, заборонили служити в його храмі, а саму будівля намагалися захопити в його відсутність

Про це настоятелю храма Володимиру Маглені, розповіли його друзі з села Веселе Старобільського району, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донбас.Реаліі".

Як каже священик, що служить в селі Веселе Сіверськодонецької єпархії, йому вже заборонили служити в його храмі.

"Мені подзвонили друзі і сказали, що мене заборонили. Вони були присутні при тому, що там (в селі Веселе, - ред.) Хотіли захопити храм. Напріводілі людей з довколишніх сіл. Більш докладно не можу розповісти. Мої друзі там були. Вони не допустили. Опечатали храм. Храм закритий. Ключі у мене. Храм опечатали до рішення суду", - сказав Маглена.

Він готовий піти куди завгодно, щоб в його селі був мир. За його словами, Храм опечатаний.

"Слава Богу, що прихід не втрутився. Я найменше хочу, щоб село через мене розділилося. Я готовий піти куди завгодно, щоб в моєму селі був мир. Щоб люди через мене не страждали, не лаялися між собою. Це принципово для мене. Храм цей мені не потрібен. Я сказав їм, що будував його не для себе, а для них. Храм цей не мій. Я сказав, що йду робити новий прихід в Старобільську", - додав він

"Я служив з Владикою митрополитом Олександром Драбинко, і був шокований свободою, демократією, рівністю. Я цього не бачив раніше, розумієте? Я про це тільки читав в книгах", - зазначив священик.

Володимир Маглена до 2014 року жив на окупованій території, звідти він переїхав в село Веселе Старобільського району. І створив прихід у занедбаному будин амбулаторії.Священик ставився до Сєверодонецької єпархії УПЦ. 21 січня його рішенням архієпископа єпархії заборонили в служінні. Також в Сіверськодонецькій єпархії озвучили і свою позицію. Згідно з повідомленням, це було зібрання громади, яка висловила підтримку ПЦУ.

.

Указ о запрете в служении

Нагадаємо, на Луганщині священик вирішив перейти до новоствореної автокефальної церкви.

21 січня біля храму зібрався натовп, наряди поліції стежили за ситуацією навколо, щоб не допустити провокації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас