На Луганщині обіцяють переселити жителів Золотого у безпечне місце

Жителів вулиці Експериментальної, що у Золотому-4, переселять до більш безпечних районів населеного пункту до кінця операції Об'єднаних сил 

Таке рішення 11 жовтня ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Попаснянської РДА.

Повідомляється, що 14 сімей із Золотого-4 звернулись до місцевої адміністрації з проханням про переселення ще наприкінці вересня. Люди скаржаться, що потерпають від щоденних обстрілів і наражаються на небезпеку.

"За підсумками обговорень із місцевими жителями, Луганською ОДА та керівництвом ВЦА комісія доручила представникам військово-цивільної адміністрації міста Золоте та села Катеринівка визначити вільний житловий фонд для тимчасового переселення жителів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тимчасове житло має відповідати будівельно-технічним та санітарно-гігієнічним нормам.

Також повідомляється, що окремо комісія вирішила підготувати від імені Попаснянської райдержадміністрації до облдержадміністрації звернення щодо виділення коштів для облаштування житла та звернення до гуманітарних організацій, які працюють на території Луганської області щодо надання допомоги золотівцям в облаштуванні житла та придбання майна, а також підготувати звернення щодо забезпечення режиму тиші під час переселення мешканців з вулиці Експериментальної, – розповіли в РДА.

"Планується, що наступного тижня відбудеться засідання районної евакуаційної комісії. За його підсумками звернуться до Луганської облдержадміністрації з приводу затвердження всіх рішень", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас