На Луганщині на дорогах державного значення нікому прибирати сніг через сварки двох компаній

У Луганській області дороги державного значення залишились без експлуатаційного утримання

Про це написав в.о голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь у Facebook, передає Depo.Донбас.

"Маємо просто безпрецендентну для України ситуацію, коли дороги державного значення залишились без експлуатаційного утримання.

Іншими словами - зараз взагалі нікому прибирати сніг на цих автошляхах. Я вже не кажу, що під загрозою зриву опинилося проведення аварійних ямкових ремонтів. А безпека водіїв, а безперебійне і комфортне транспортне сполучення - від цієї ситуації можуть постраждати, в першу чергу, звичайні автомобілісти", - написав Філь.

За його словами, у "Луганського облавтодору" закінчився договір на експлуатаційне утримання доріг з обласною Службою автомобільних доріг. А провести новий тендер найближчим часом не вийде, через скаргу одного із учасників до Антимонопольного комітету.

"Позиція тут може бути тільки одна - Державне агентство автомобільних доріг має якомога швидше владнати ситуацію. А також провести службову перевірку, щоб зрозуміти її причини. Ми не можемо ставити цілий регіон під загрозу через внутрішні моменти двох організацій", - додав в.о голови Луганської облдержадміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook