На КПВВ Донбас бойовики застосували "рваний" режим пропуску

Проросійські незаконні збройні формування знову піддали ризику життя цивільного населення, застосувавши так званий "рваний" режим пропуску

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє командування штабу Операції об'єднаних сил (ООС) на своїй сторінці в Facebook.

Так, НВФ пропустили через свій блокпост одночасно велику кількість автомобілів за короткий час. Робиться це перед самим закриттям українських КПВВ, в розрахунку на те, що мирні громадяни змушені будуть ночувати під відкритим небом.

Відповідно до рішення командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєв, сьогодні, 6 грудня, було здійснено пропуск на підконтрольну територію України 17 автомобілів. Також 44 громадянина України (з них 2 дітей) перетнули лінію дотику поза часом, встановленого для роботи КПВВ.

Об'єднані сили і надалі будуть робити все можливе для збереження життя і здоров'я громадян України, які перетинають лінію дотику. Всі провокаційні дії з боку НВФ ніколи не досягнуть своєї мети. "Генерал-лейтенант Сергій Наєв і підлеглий йому особовий склад забезпечать правопорядок і безпеку українських громадян", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 6 грудня, командуванням ООС і прикордонниками було прийнято рішення запустити на територію КПВВ "майорських" і влаштувати на нічліг в пунктах обігріву ГСЧС останню групу з 20 автомобілів, яка прямувала з сторін.

Нагадаємо, бойовики "ЛНР" пошкодили міст біля Станиці, щоб звинуватити ЗСУ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #бойовики