ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На кордоні з Донбасом Росія натягує колючий дріт від бойовиків, що тікають з "Л-ДНР"

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи контролю за переміщенням мешканців тимчасово окупованих територій сходу України з метою недопущення їх масового виїзду на Росію та відтоку мобілізаційного ресурсу 

Depo.
17 травня 2018 14:55
ФОТО: depo.ua

Переважно це стосується осіб призовного віку та тих, хто брав участь у бойових діях у складі російських окупаційних військ, передає Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що в Ростовській області впродовж квітня-травня 2018 року здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, та посилення, а в окремих місцях поновлення, дротових загороджень.

"На теперішній час, у районі пунктів пропуску "Довжанськ", "Вознесенівка" та "Гукове" силами підрозділів інженерних військ Росії ведуться фортифікаційні роботи з обладнання оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перелічені заходи російського керівництва викликані "загрозою масового неконтрольованого переміщення на територію Росії колишніх найманців і військових злочинців, що ускладнить криміногенну обстановку та посилить соціальну напруженість у прикордонних з Україною російських регіонах".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook