На Донеччині ЗСУ з'ясовували, який танковий екіпаж краще

Оперативно-тактична угруповання ЗСУ "Донецьк" провела змагання серед танкових підрозділів за звання кращого танкового екіпажу

Depo.
17 травня 2017 14:36
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

В програму змагань входили кілька етапів, в тому числі і бойова стрілянина. Танкові екіпажі змагалися на машинах трьох моделей, які знаходяться на озброєнні ЗСУ. Всі моделі танків, які були використані на змаганнях, мають різні конструктивні особливості, але на результат змагань це не впливало. Як запевняють військові, все залежало не від техніки, а від рівня підготовки екіпажів.

"Ми не говоримо, що Т-80 краще Т-64, або навпаки. Чи не стверджуємо, що Т-72 має якісь переваги або недоліки в порівнянні з іншими машинами. Танки різні, але система озброєння у них практично однакова", - зазначив заступник командира полковник Андрій Гаврилов.

Наприклад, на танку Т-80 змагалися екіпажі двох десантних частин. Один виборов друге місце, а інший опинився на останній сходинці. 2 екіпажі також були і на Т-72 - і, знову ж таки, показали різні результати.

Частини, які посіли перше, друге і третє місця, візьмуть участь в змаганнях танкістів з усіх військових частин, що виконують завдання в зоні проведення АТО.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас