На Донеччині військові жорстоко побили свого співслужбовця

На Донеччині в одній з військових частин військові жорстоко побили свого співслужбовця та відібрали в нього ноутбук

Про це на своїй сторінці у Facebook написав військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Depo.Донбас.

За його даними, інцидент стався 11 грудня близько 00 год. 00 хв. поблизу смт. Верхньоторецьке Донецької області у військовій частині солдати обурилися, як їхній співслужбовець неналежно несе службу. Він, будучи призначеним в наряд по охороні військового містечка перебував у приміщенні відпочинку військовослужбовців, де переглядав кінофільм на власному ноутбуці.

Через це військові нанесли йому тілесні ушкодження у виді множинних гематом обличчя, а надалі відібрали у нього ноутбук і мобільний телефон.

Матіос також зазначив, що оперативно-слідча група територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР)у м. Краматорськ виїхала на місце події не одразу.

Спочатку начальник третього слідчого відділу вищезазначеного територіального управління на призвище Єнь повідомив, що "у зв'язку із тим, що обстановка на місці події вже порушена, слідів злочину вже напевно нема, а також темний час доби, підстав для виїзду немає, та огляд місця події заплановано на ранок 12 грудня". На ранок стало відомо, що слідча група взагалі не мала намір виїжджати.

"Співробітники ДБР з невідомих причин самоусунулися від фіксації та розслідування підслідного лише ДБР військового злочину в період воєнного стану. Всі першочергові слідчі діі були виконані військовими прокурорами", - написав Матіос.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас