На Донеччині відкрили найкращий Центр адмінпослуг (ФОТО)

У Слов'янську (Донецька обл.) відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецькі новини", загальна вартість проекту становить 510 тис. дол. США, з яких 88 тис. - внесок місцевого бюджету.

Протягом останніх двох років за підтримки ЄС в Донецькій і Луганській областях було відкрито 14 подібних ЦНАП.

ЦНАП Слов'янська доступний всім категоріям громадян. Тут є можливість заїзду в кріслі-колясці, крім того інформація надається не тільки кирилицею, але і шрифтом Брайля для людей з вадами зору.

"Тут є "ЦНАП у візочку", який передбачає надання послуг тим людям, які не можуть прийти самостійно. Я сама з Німеччини, і я ніколи не бачила такого "ЦНАП у візочку" в Німеччині. Тобто тут ви нас випереджаєте", - заступник глави Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайдеманн.

За інформацією голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, на території Донеччини зараз працює 29 ЦНАП.

На даний момент через ЦНАП вже надається 210 послуг. До кінця року додасться ще близько 30 послуг-онлайн, які можна буде замовити через інтернет, а прийти в Центр тільки за результатом. Також планується на початку наступного року почати видачу ID-паспортів, закордонних паспортів, ввести перереєстрацію автомобільних засобів, заміну прав старого зразка на нові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас