На Донеччині українські військові будують дорогу до ізольованого села

Військові зі складу Об'єднаних сил прокладають дорогу в селі Новогригорівка Волноваського району на Донеччині

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу штабу ООС.

Зазначається, що Новогригорівка фактично була відрізана від решти населених пунктів області. За словами місцевих жителів, швидка допомога не могла доїхати до села і вісьмом дітям доводилося йти в школу півтора кілометра через ліс.

Нині у селі відсутні торгові точки з соціально значущими продовольчими товарами, пункт медичної допомоги і загальноосвітня школа.

"Населення села залежить від гуманітарної допомоги, що надається міжнародними та українськими організаціями - продукти харчування, гігієнічні набори, вугілля для опалення, будівельні матеріали", - повідомляють у штабі ООС.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста звернувся до командувача Об'єднаних сил Сергія Наєва з проханням про вирішення проблеми доступності в Новогригорівку і той розпорядився почати роботи з прокладання дороги в село.

"Задіяні 40-тонний універсальний шляхоукладач БАТ-2 та три самоскиди. За один день, 13 жовтня, було сформовано профіль дороги протяжністю 920 метрів, зараз проводиться підвіз і розгортання щебеню", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що будівництво цієї дороги є прикладом військово-цивільного співробітництва, головне завдання якого - максимально відновити доступ мирних громадян до життєвих благ, яких їх позбавила збройна агресія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook