На Донеччині священики Московської церкви збирають підписи проти УПЦ

У Донецькій області священнослужителі Московської церкви збирають підписи і агітують прихожан проти Української Православної церкви

Як передає Depo.Донбас, про це на прес-конференції повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць.

"Священнослужителі МПЦ постійно проводять свої проповіді, в яких постійно говорять про неспроможність і не автентичності української церкви, що це все протизаконно і збирають підписи з особистими даними, потім невідомо куди їх дівають. Це єдина деструктивна діяльність, яка на сьогоднішній момент існує в регіоні" , - сказав Куць і уточнив, що правоохоронці проводять з такими священиками профілактична робота.

"Думаю, що до активних дій не дійде, ми зможемо локалізувати ситуацію", - зазначив Олександр Куць, відповідаючи на питання 0629 про можливі провокації в регіоні з боку священиків Московської церкви.

Нагадаємо, раніше Архієпископ Донецький і Маріупольський ПЦУ Сергій (Горобцов) заявив про плани окупантів на непідконтрольних територіях захопити храми, а духовенство депортувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас