На Донеччині протягом двох місяців поліції здалися 10 бойовиків "ДНР"

На Донеччині з початку року 10 колишніх бойовиків здалися у поліцію

Як повідомляє поліція Донеччини, серед них як ті, хто стояв у витоків окупації в 2014 році, так "нові кадри", які вже зараз подалися до лав бойвиків, але повернулися розчаровані, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що більшість учасників незаконних збройних формувань давно покинули бандформування та втомилися переховуватися, спостерігаючи, як одного за одним затримують їх поплічників.

"Одним з них став 48-річний житель Авдіївки. Чоловік поповнив ряди бойовиків, потрапивши до них в полон. Там його використовували в якості рабської сили та змушували укріплювати блокпост. Його земляк також втік з терористичної армії та влаштувався на підприємство в рідному місті. 

Деяких екс-найманців, які не витримали життя в нікому не потрібній "республіці" правоохоронці виводили через лінію розмежування в результаті спецоперацій.

 Житель Бахмуту в 2018 році втік до бойовиків, щоб уникнути покарання за крадіжку. Добирався зі складнощами, через РФ. Але невдовзі вирішив, що краще відбути покарання на підконтрольній Україні території, ніж служити у терористів. Чоловік повернувся у Бахмут і сам зізнався офіцерам у протиправній діяльності.

Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook