На Донеччині попереджають про обмеження на дорогах для вантажівок

В Донецькій області, з настанням спекотної погоди, буде введено обмеження на пересування великовантажних транспортних засобів по дорогах держпризначення

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг в регіоні, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що режим обмеження набере чинності з підвищенням температури повітря до 28 градусів. Обмеження руху діятимуть з 08:00 до 20:00.

"Автодороги державного значення (міжнародні, національні, територіальні), які протягом року, крім літніх місяців, повинні витримувати навантаження не більше 40 тонн (разом з масою транспортного засобу або 11 тонн на одиночну вісь), в спеку по навантаженню "прирівнюються" до місцевих дорогах (обласним та районним) з незмінним дозволеним тоннажем протягом року до 24 тонн/7 тонн на вісь", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з введенням обмеження руху для великих вантажівок автодороги державного значення заздалегідь обладнані комплектами дорожніх знаків (3.15 "Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т, заборонено", 3.16 "Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7 т, заборонено"і табличками 7.4.4 "Час дії").

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас