На Донеччині попередили про можливі збої в роботі пунктів пропуску

У штабі ООС попередили про можливі ускладнення в роботі пункту пропуску біля "Майорська" впродовж кількох днів через ремонт на високовольтній лінії

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"З метою стабілізації подачі електроенергії до населених пунктів, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування, представниками ДП "Укренерго", з 16.01 до 24.01.2019 р. в районі населеного пункту Майорськ Донецької області з боку підконтрольної уряду України території будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на високовольтних лініях "Вуглегірська ТЕС - Центральна №1" та "Вуглегірська ТЕС - Макіївка", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у зв'язку із цим, можливі тимчасові відключення електропостачання, зокрема і в КПВВ "Майорське", що може призвести до нестабільної роботи відповідних баз даних.

"Державна прикордонна служба України зі складу Об'єднаних сил звертає увагу громадян на можливі технічні збої в роботі КПВВ, ситуативні накопичення осіб і транспортних засобів, тимчасові порушення ритмічності оформлення громадян і, як наслідок, ускладнення переміщення осіб та транспортних засобів в межах дорожнього коридору "Горлівка - Бахмут" у вказані дати з 08:00 до 09:00", - йдеться у повідомленні.

Також, командування Об'єднаних сил просить громадян з розумінням поставитись до можливих труднощів та врахувати дану інформацію під час планування поїздок через лінію розмежування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас