На Донеччині поліції здався колишній наглядач колонії в "ДНР"

Колишній охоронець Макіївської виправної колонії, що на окупованій Донеччині, здався поліції в Мирнограді

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Донецькій області, передає Depo.Донбас.

Повідомляють, що 38-річний житель Макіївки майже три місяці працював охоронцем установи, підпорядкованої "Департаменту виконання покарань МВС ДНР". Так і не отримавши "великих грошей" за роботу, чоловік залишив своє робоче місце і прийшов з каяттям до української поліції.

"За словами правопорушника, в той час його сім'я мала потребу в грошах, що і підштовхнуло його до працевлаштування в Макіївську виправну колонію № 32. Прибувши туди на початку листопада 2014 року, заповнивши анкету і ознайомившись зі своїми "функціональними обов'язками", житель Макіївки в повній амуніції з автоматом Калашникова заступив на чергування", - розповідають в поліції.

Прослужив він до кінця лютого 2015 роки молодшим інспектором відділу охорони МВК №32.. Коли побачив, що обіцяних грошей йому платити ніхто не збирається, добровільно покинув заклад.

"Дізнавшись, що на території України діє спеціальна програма "На тебе чекають вдома" житель Макіївки приїхав до Мирноградского відділення поліції і написав відповідну заяву", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до ч.6 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України в разі, якщо особа не вчиняла тяжких злочинів проти людей, добровільно покинуло ряди НВФ і розповіло про це правоохоронцям, йому надається гарантований державою шанс на мирне життя без кримінальної відповідальності.

Поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Після проходження перевірки та встановлення того, що на час перебування в рядах "ДНР" підозрюваний не здійснював тяжких злочинів проти мирного населення, виробництво може бути перекваліфікована на ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на Луганщині третій за тиждень бойовик прийшлов з каяттям до правоохоронців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас