На Донеччині Наєв зацікавився перевізниками, що возять людей на Росію

Командувач операцією Об'єднаних сил Сергій Наєв просить керівництво міста звернути увагу на рекламні білборди в місті Бахмут, в яких він побачив агітацію за Москву

Про це Наєв заявив під час засідання колегії Донецької облдержадміністрації 28 серпня, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новости Донбасса".

"Під час проведення попередніх колегій я говорив про недопущення розміщення рекламної продукції антиукраїнської спрямованості, але ця робота не виконана до кінця. У Бахмуті, в самому людному місці міста, розташовані білборди, які агітують за Москву: "Вибір є - Москва. Спеціальні рейси". Я не впевнений, що це випадковість ", - сказав Наєв.

Зазначається, що глава Донецької облдержадміністрації Олександр Куць попросив мера Бахмута Олексія Реву звернути увагу на таку рекламу.

"Ми не можемо заборонити політичну рекламу, але де вона висить і яким чином пропагує рейси на Москву, трохи неправильно виглядає", - сказав Куць.

Нагадаємо, що у Мирнограді на Донеччині розгорівся скандал через привітання місцевої влади на День шахтаря у кольорах "прапору "ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #Москва