ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донеччині найближчим часом припинять роботу 16 блокпостів

На Донеччині найближчим часом зменшать кількість блокпостів з 41 до 25. Ті, що лишаться - переобладнають та поліпшать роботу

Depo.
18 травня 2018 12:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу ГУ НП в Донецькій області.

"На сьогодні, на територіях двох областей поки що до 30 травня поліцейські будуть нести службу на 41 блокпості. Ухвалене рішення про оптимізацію блокпостів та зменшення їхньої кількості до 25", - пвідомив заступник Голови Національної поліції України полковник поліції Костянтин Бушуєв.

За його словами, основна їхня функція - забезпечення пропускних режимів в межах зони "Безпеки".

"Зона "Безпеки" - це зона, яка розміщується між адміністративно-територіальними кордонами Луганської та Донецької областей і є другою лінією, яка відмежовує зону "Безпеки" та зону "Бойових дій", - розповів Бушуєв.

Зазначається, за рахунок скорочення блокпостів буде створено 68 піших патрулів, які виконуватимуть завдання в межах населених пунктів, та 38 автопатрулів, які беруть на себе функцію мобільних блокпостів.

Крім того, Бушуєв наголосив на повному переформатуванні роботи блокпостів, що дозволить на більш якісному рівні забезпечити пропускний режим у зоні "Безпеки".

Він акцентував увагу на необхідності обов'язкового проходження спеціальної підготовки співробітниками поліції, які несуть службу на блокпостах.

"Поліція Луганщини вже розпочала роботу з тактичної підготовки співробітників, яку проводять у кожному підрозділі бійці батальйону поліції особливого призначення ГУНП".- йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що усі блокпости у плановому порядку повинні бути переобладнанні.

"Ми повинні забезпечити належні умови для працівників, які несуть на них службу і створити належні умови для пропускного режиму", - наголосив Бушуєв.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook