На Донеччині мешканці 69 прифронтових селищ не можуть отримати статус переселенця

Мешканці 69 селищ на Донеччині, які постійно підпадають під обстріл, не можуть отримати статус переселенця 

Depo.
20 червня 2017 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер Сергій Каплін, передає Depo.Донбас.

За його словами така ситуація склалася через те, що ці населені пункти не визнані небезпечними і не внесені в список, затверджений розпорядженням Кабміну №1085.

Волонтери надіслали у Кабмін листи з проханнями додати ці населені пункти до списку, проте їм прийшла відповідь, що до переліку будуть внесені лише 26 нових селищ.

"Всі ці населені пункти з переліку, запропонованого нашою місією, проте ще 43 населених пункти з наших рекомендацій враховано не було", - зазначив Каплін.

Серед них селище Ольгинка Волновахського району, в якому минулого тижня було зруйновано 22 будинки, селище закритого типу Невельське в Ясинуватському районі, в якому відсутня інфраструктура, доступ до медицини і транспороное повідомлення, розташоване менш, ніж в кілометрі від лінії зіткнення, село Зайцеве, в якому, під час попадання снарядів 22 березня було зруйновано житлові будинки, село Відродження, в якому не маєте доступу до медицини.

"Сьогодні команда Гуманітарної місії направила обгрунтоване лист в Донецьку обласну державну адміністрацію про незгоду з даним проектом рішення", - додав він.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас