ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донеччині магазини продовжують продавати заборонений алкоголь військовим

За виконання розпорядження будуть стежити силовики
Depo.
23 квітня 2015 15:46
ФОТО: depo.ua

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація констатувала, що не всі власники і обслуговуючий персонал магазинів та розважальних закладів виконали розпорядження влади про заборону продажу алкоголю військовим.

Як передає Донбас.depo.ua, про це повідомляє прес-служба ОДА.

До такого висновку прийшли учасники робочої наради з питання виконання рішень про заборону продажу алкогольних напоїв особовому складу військових формувань, які виконують завдання на території Донеччини, яке відбулося під керівництвом в.о. голови обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Кравцова, 

"На жаль, кілька днів тому Донеччина знову зіткнулася з фактом незаконного продажу алкоголю військовослужбовцям. Як результат - одного військового госпіталізували, щодо іншого - відкрито кримінальне провадження", - сказав заступник голови - керівника апарату облдержадміністрації Михайла Нечепорук.

Як відзначають в обласній військово-цивільної адміністрації, за результатами наради дані доручення відповідним підрозділам правоохоронних органів та місцевим адміністраціям щодо посилення контролю неприпустимості продажу на території області алкогольних і слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко заборонив продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв військовим.