На Донеччині комунальники пофарбували ялинки в рожевий колір (ФОТО)

У Костянтинівці Донецької області висаджені в кінці листопада ялинки комунальні служби пофарбували в рожевий колір хвою дерев

Городяни вітають таку ініціативу.

"Нормально, наш народ нічого не щадить", - каже мешканка Костянтинівки Євгенія.

"Все правильно зробили, тому що у нас є така традиція, саме напередодні свят викопувати і нести додому, тому, я думаю, якщо їм нічого страшного не буде, після Нового року, на Рожlество якраз дощем вмиє", - вважає ще один Константиновець , Дмитро.

За словами заступника міського голови Костянтинівки Віктора Василенка, ялинки фарбують саме для того, щоб перед новорічними святами їх не вкрали. "Щоб не зрізали в новорічну пору, і щоб не втратили свою привабливість", - сказав він.

Як зазначив заступник начальника екологічної інспекції Донецької області Андрій Ващаний, покривають ялинки водо-емульсійної фарбою.

"Ця речовина, яким, я так розумію, обробляються стіни в житлових будинках. Екологічна інспекція дозволів на такі роботи не дає. До компетенції екологічної інспекції давати такого роду оцінку не входить", - Ващаний.

У Костянтинівці в кінці листопада висадили понад 60 ялинок, на посадку яких з обласного екологічного фонду виділено 60 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Новий рік