На Донеччині колишня куховарка бойовиків здалася правоохоронцям

Правоохоронцям здалася 30-річна мешканка Українська, яка півроку прослужила в у лавах "ДНР"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу ГУ НП в Донецькій області.

Повідомляється, що у листопаді 2014 року, не маючи постійного заробітку, жінка приїхала до окупованого Донецька, де, за чутками, багато платили "за службу в армії "ДНР".

"Вона подала документи, і вже за кілька хвилин після цього їй видали форму військового зразка і призначили помічником кухаря. До травня 2015 роки жінка-військовослужбовець готувала їжу для бойовиків", - йдеться у повідомленні.

За її словами, замість обіцяної зарплати за роботу на харчоблоці найманка лише кілька разів отримувала продукти харчування.

"Саме це, а також відсутність дисципліни у військовій частині, погане ставлення командирів до своїх підлеглих спонукали її залишити місце дислокації", - йдеться в повідомленні.

Жінка повернулася додому в Українськ, де вела утаємничене життя і нікому не розповідала про своє минуле.

"Побачивши в новинах інформацію про закон, який гарантує учасникам НВФ, не який здійснював тяжких злочинів, можливість звільнитися від покарання, жінка добровільно звернулася до правоохоронців. Зараз вони перевіряють її діяльність", - йдеться у повідомленні.

У поліції нагадують, що згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органам державної влади або органам місцевого самоврядування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР