На Донеччині депутати виділили 700 тис грн на швидкісний інтернет в школах

Депутати Бахмутської районної ради виділили кошти на проведення інтернету в 10 школах району

Як повідомляє Depo.Донбас, до високошвидкісної мережі мають підключити 10 шкіл в районі, передає "Вільне радіо".

Загалом на проект виділили 700 тис. 300 грн. Відповідне рішення підтримали депутати Бахмутської районної ради на сесії 22 травня.

Виявилось, що інтернет в школах, на які виділяють гроші, був. Однак, він недостатньо швидкий. Про це Вільному радіо розповів начальник відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації Віктор Грек.

“Це цільова субвенція, яка розрахована на модернізацію сучасної системи. Тобто у нас наразі швидкість інтернету 5-25 мб/сек. А вона має бути до 100 мб/сек. Це буде нові кабелі, нові роутери, нові антени. Але це буде тільки в школах, де навчаються більше 100 людей, - розповів начальник відділу освіти Бахмутської РДА Віктор Грек.

Чиновник зазначив, що необхідність удосконалення інтернету в школах в тому, щоб діти та вчителі мали змогу оперативно та легко їм користуватись. Наприклад, щоб коли школярі складають тестові завдання або пишуть контрольні роботи, швидкість інтернету не підводила.

Високошвидкісний інтернет проведуть в школи Світлодарська, Миронівського, Часів Яр та інші.

З провайдером, який буде проводити інтернет також не визначились. Відділ освіти проведе аукціон на Prozorro, де і оберуть підрядника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас