На Донеччині 5 депутатів оштрафовані на смішну суму за невчасну подачу декларації

Суд оштрафував п'ятьох депутатів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району за невчасну подачу декларації про доходи та майно

Depo.
18 жовтня 2017 15:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прокуратура Донецької області, передає Depo.Донбас.

Установлено, що вказані депутати, будучи суб'єктами відповідальності за корупцію, діючи умисно, без поважних причин, подали електронні декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік не у встановлений законом термін – до 1 травня 2017 року, а лише у серпні.

За таких обставин суд, оцінивши докази, надані Костянтинівською місцевою прокуратурою, дійшов висновку про наявність у діях представників депутатського корпусу сільської ради складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) КУпАП.

Рішенням суду правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності з накладанням штрафу у сумі 850 гривень.

Нагадаємо, 17 жовтня стало відомо, що прокуратура Донецької області звинувачує начальника обласного департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної ВЦА Сергія Натруса в тому, що він не вніс до декларації частину свого майна та майно своєї цивільної дружини.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас