ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донбасі від обстрілів постраждало більше 200 шкіл

На Донбасі від обстрілів постраждали будівлі 212 шкіл, повністю зруйновані більш як 20 середніх шкіл, що розташовані на території, підконтрольній Україні
Depo.
3 липня 2015 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр освіти України Сергій Квіт,передає Донбас.depo.ua.

Скільки навчальних закладів знищені під час обстрілів на території, яку контролюють бойовики, невідомо, додав урядовець.

"21 школа тимчасово закрита на території, яка контролює українська влада. На сьогодні на Донбасі 212 шкіл більше чи менше постраждали, вони розбиті, але продовжують свою роботу бодай частково", - повідомив Квіт.

За даними Міністерства освіти, більше 18 тисяч дітей-переселенців із Криму і Донбасу пішли в школи в інших регіонах України. Як зазначив Квіт, педагоги і психологи навчальних закладів надавали і надають дітям необхідну соціальну і психологічну допомогу.

Керівництво Донецької і Луганської областей шукає можливості відремонтувати шкільні будівлі, щоб 1 вересня діти на контрольованій Україною території Донбасу змогли розпочати навчальний рік.

Раніше голова Донецької обласної держадміністрації Павло Жебрівський заявив, що навчальні заклади області "мають бути не просто відновлені, відремонтовані, а стати ще кращими, ніж до бойових дій".

Більше новин про події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.