На Донбасі троє бойовиків, що тікали з "навчань", підірвались на власних мінах

Командування російських окупаційних військ посилило вимоги до проведення заходів бойової підготовки у підрозділах з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ

Про це повідомляє  Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що разом з цим, внаслідок підвищення напруженості занять, зросла кількість випадків самовільного залишення російськими військовослужбовцями польових таборів і полігонів, у тому числі й на нетривалий час (менше доби).

У зв’язку з цим, російське окупаційне командування вживає додаткових заходів з недопущення перебування підлеглого особового складу поза межами розташування підрозділів.

"У військовослужбовців-окупантів у примусовому порядку вилучаються всі особисті документи (паспорти, військові квитки, водійські посвідчення, тощо), що дозволяє їх затримувати патрулям "правоохоронних органів" поза межами територій розташування підрозділів, навколо яких встановлюються додаткові мінні загородження", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в результаті, впродовж минулого тижня троє військовослужбовців противника отримали осколкові поранення, підірвавшись на мінних полях під час спроби залишити райони проведення польових занять.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас