ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

РНБО: Терористи формують на Донбасі 30-тисячну ударно-наступальну групу

Ситуація на українсько-російському кордоні свідчить про високу ймовірність початку бойових дій з боку Російської Федерації
Depo.
14 травня 2015 23:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в ефірі Громадського керівник служби з питань оборони апарату РНБО Олександр Поліщук, передає Донбас.depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Вірогідність агресії з боку Росії велика. За інформацією, яку ми маємо, терористичні угруповання на території Луганської та Донецької областей переформатовані в два армійські корпуси, які займаються підготовкою, в тому числі і до активних наступальних дій", - пояснив Поліщук.

"Уздовж українсько-російського кордону з російського боку розгорнуті ще додаткові сили і засоби, досить потужні, які поступово і весь час нарощуються. Здійснюються інспекції їх з боку російських військових керівників ", - зазначив Поліщук.

Він додав, що, можливо, всі ці приготування мають мету  економічно виснажувати Україну, оскільки ми готуємося до відбиття агресії. Але є й свідчення, які не виключають можливість проведення бойових дій.

У той же час заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Юлій Мамчур нагадав, що був присутній на полігоні "Десна", де випробовувалися нові протитанкові засоби, і Президент, підходячи до преси, сказав, що ймовірність агресії величезна, близько 70%. "Тобто ми повинні очікувати найгіршого сценарію", - сказав нардеп.

Варто нагадати, чисельність одного армійського комплексу становить більше 15 тис. осіб.

Як зазначалось раніше, у Донецьк прибуло чергове поповнення бойовиків.