На Донбасі ще один терорист "випробував" мінування своїх поплічників

Російські окупаційні війська продовжують приховано розширювати площі і збільшувати кількість замінованих ділянок місцевості на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що в окремих підрозділах з'єднань і частин "1 та 2 АК" ЗС РФ терміново створюються позаштатні саперні групи у складі 3-4 осіб для обслуговування існуючих і обладнання нових мінних полів.

"Підготовку зазначених груп здійснюють кадрові російські офіцери інженерних служб, які поєднують проведення практичних занять з виконанням бойових завдань з мінування місцевості, у т.ч. неподалік населених пунктів, що підвищує рівень небезпеки для цивільного населення", - повідомляють у відомстві.

Зазначається, що підготовка позаштатних саперів у скорочені терміни призводить до порушень ними заходів безпеки під час мінування і втрат серед особового складу противника.

"3 жовтня "військовослужбовець" одного з підрозділів "1 АК" ЗС РФ підірвався на ділянці, замінованій навчальною саперною групою", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook